تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 بهمن 1400 - 17:10
57 بازدید
کد خبر : 194059

دانلود زیرنویس فیلم Menarca 2020 – زیرنویس آبی

دانلود زیرنویس فیلم Menarca 2020 – زیرنویس آبی

دانلود زیرنویس فیلم Menarca 2020 هنگامی که یک موجود مرموز توسط ماهیگیران محلی در یک روستای برزیلی آلوده به پیرانا اسیر می شود، برخورد نانا با آن به زودی به برادری تبدیل می شود. هنگامی که یکی از مردان سعی می کند موجودی را از تورها آزاد کند تا جنسیت آن را کشف کند، باید

دانلود زیرنویس فیلم Menarca 2020 هنگامی که یک موجود مرموز توسط ماهیگیران محلی در یک روستای برزیلی آلوده به پیرانا اسیر می شود، برخورد نانا با آن به زودی به برادری تبدیل می شود. هنگامی که یکی از مردان سعی می کند موجودی را از تورها آزاد کند تا جنسیت آن را کشف کند، باید عواقب فوری آن را متحمل شود. این اقدام ناخواسته و مشمئز کننده، هنگامی که جانور دورگه در دفاع انگشت خود را گاز می گیرد. مرد یاد نمی گیرد، و نانا و مل را مجبور می کند که نه تنها از زن پیرانا به نام بابو، بلکه از خود در برابر خشونت ظاهراً اجتناب ناپذیری که در اطراف آنها وجود دارد محافظت کنند. نانا در تلاشی برای جلوگیری از سرنوشت غم انگیز بابو با آن مشورت می کند و در حالی که به زیر شکم طبیعت گوش می دهد، دانشی را می پذیرد که کاملاً انسان محور نیست.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/menarca-2020/

Menarca (Short 2020) - IMDb

“Menarca” به قاعدگی اشاره دارد: اولین چرخه قاعدگی یک زن که بلوغ جنسی او را اعلام می کند. فیلمبرداری روان ویلسا اسر به صبح های زود اجازه می دهد تا نمادی از این گذار آیینی باشد – سپیده دم بزرگسالی زن. شبی که در آن پرخاشگری فزاینده مردان به اوج می رسد. Nanã شجاعانه در برابر این خصمانه مقاومت می کند. زمینه در اطراف او و سایر همراهان زن تنگ می شود. ایده رهایی از کرست خفه کننده که یک محیط مردانه سمی است، افکار مقاومت در برابر سوء مدیریت بولسونارو (و سایر رهبران راستگرا) را نیز پرورش می دهد، که این برزیلی- کارگردان ایتالیایی حتما باید با آن آشنا باشد.

Menarca (Short 2020) - IMDb

سومین فیلم کوتاه لیلا هالا در زیر آب، زیر سطح دریا اکران می‌شود، مکانی که طی دهه‌ها قربانی آلودگی‌های بی‌رحمانه و از دست دادن عظیم تنوع زیستی شده است. شباهت‌های زیادی بین نحوه رفتار بشر (حقوق) وجود دارد. زنان و (حقوق) طبیعت. اگر به جای او برچسب پدر زمین را به او بزنیم، آیا ما در نجات سیاره فعال تر خواهیم بود؟ با این وجود، باید بر اساس برخی از انتقادات محیطی باشد.

به دلیل ماهیت سوزاننده آن، نمایش مفهوم “واژن دندانه دار” (“واژن دندانه دار”) به شیوه ای ظریف بسیار دشوار است، شاید حتی غیرممکن. این امر نه تنها با شایستگی همراه است، بلکه به معنای از دست دادن قابلیت ذاتی آن است، زیرا نمی تواند بر پیچیدگی واقعیت غلبه کند.

ویسلاوا شیمبورسکا، شاعر و مقاله‌نویس لهستانی در «(در) ستایش احساس بد در مورد خودتان» (*) به این نتیجه می‌رسد که وقتی پیراناها حمله می‌کنند، شرم ندارند. وقتی صحبت از گناه به میان می‌آید، در کل معاف می‌شود، ایده‌ای که وقتی می‌دانید که زنان فعال جنسی در پرتغال برزیل به‌طور تحقیرآمیزی «پیرانا» نامیده می‌شوند و در چارچوب شرمساری همه‌جانبه شلخته خوانده می‌شوند، قابل توجه‌تر است.

Menarca (Short 2020) - IMDb

بنابراین سرنوشت شیمبورسکا برای گونه‌های بشری واضح و مبهم است: «در این سومین سیاره خورشید / در میان نشانه‌های حیوانیت / وجدان پاک شماره یک است.» گناه چیزی است که انسان‌ها را انسان می‌کند، مفهومی که تا حدی بدون مدرک باقی مانده است. Menerca’، که در آن مسئولیت با انتقام جایگزین می شود. در این انتقام، هالا جای خود را به بخش سخاوتمندانه ای از نافرمانی مستدل از طرف Nanã می دهد، که همچنین بزرگترین نقطه قوت این درام فانتزی است: تأکید بر عاملیت متفکرانه به عنوان یک پادزهر مؤثر برای یک سم سمی. فرهنگ ماچو

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.